Gyermekkorú kliens
Az adatlapon vannak kötelező és választható mezők, ha bárhol hozzáfűzni való van, az bármelyik opcionális mezőben megadható.

Mikor érdemes a gyereket kineziológushoz vinni?
- ha úgy érezzük, nincs meg bennük a gyermeki felszabadultság, vidámság, boldogság;
- ha viselkedésük megmagyarázhatatlan módon megváltozott;
- ha félénkek, önbizalomhiányosak;
- ha gyakran szoronganak, ami miatt esetleg hányingerük, fejfájásuk van;
- ha félnek egyes szituációktól;
- ha tanulási nehézségeik vannak;
- ágybavizelésnél;
- bőrproblémáknál;
- alvászavaroknál;
- bármilyen olyan jelenségnél, ami valószínűsíthetően stresszre, feszültségre, nyugtalanságra vezethető vissza;
- ismeretlen eredetű testi panaszoknál.
Az energetikai kineziológiai munkával ezen problémák érzelmi és energetikai okait dolgozzuk fel, és a problémán lévő stresszt szüntetjük meg.
Kiket várok?
Elsősorban a folyamatokban önállóan is résztvenni képes, érettebb gyerekekkel, fiatalokkal dolgozom. Mivel a velük való munka elsősorban nem a beszéden alapul, fontos, hogy akár 45 percen keresztül a gyermek képes és hajlandó legyen egy kezelőágyon feküdni, ahol oldott hangulatban dolgozom vele kineziológiai módszerekkel. Kizárólag együttműködő gyermekkel tudok dolgozni.
Egy valamit kérlek, vegyél figyelembe:
Ebben együtt vagytok - a gyermek a család tagja, nem egy különálló egység.
Nem csak, hogy a tagja, hanem gyakran tünethordozója is.
Nem létezik olyan oldás, ami ellensúlyozni tudná azokat a hatásokat, amik a gyermeket a családjában folyamatosan érik. Ezért készülj fel arra, hogy ilyen esetben veled is (vagy csak veled) fogunk dolgozni. Vagy az édesapával. Ha egy gyermek egyértelműen családi hatás miatt nincs jól, a változáshoz a család is kell. Ha szükségenek látom, családterápiát javaslok, vagy a gyermeknek más fejlesztő lehetőséget, más szakembernél.
Hogyan dolgozom kisebb gyerekekkel?
Ha a gyermek életkora vagy beállítottsága miatt nem alkalmas arra, hogy huzamosabb ideig együttműködő legyen, a szülőn keresztül is tudom oldani. Ilyenkor a legideálisabb, ha a gyermek is velünk együtt van a kezelő helyiségben. Ha nem tudja magát biztonságosan lefoglalni erre az időre, még egy kísérőre szükség van, aki őt felügyeli. A folyamat alatt a szülő felel a gyermekéért.